• 21 јануари 2018
  • Вести денес: 53
МИА14:28 10 јануари 2018 ● Прочитано 7335

Холивудскиот актер Хју Грант, во период од седум години, по петти пат ќе стане татко. Магазинот „Пипл“ објави дека Грант и неговата девојка Ана Еберстајн биле фотографирани на аеродромот во Њујорк, каде што неговата партнерка го покажала трудничкиот стомак.
Грант, кој има 57 години, со 35-годишната Еберстајн веќе имаат две деца, 2-годишна ќерка и 5-годишен син. Хју и Ана се во врска од крајот на 2011 година.

Актерот има и две деца со поранешната девојка Тинглан Хонг.

Хју Грант пред своето прво дете тврдеше дека татковството не е за него, но се предомисли, па сега вели дека децата му го смениле животот и дека е добро да се проширува семејството.

Засега актерот не ја коментирал веста за бременоста на неговата девојка.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.ОСТАНАТО ВО РУБРИКАТА

Ким Кардашијан гола го спобудале Инстаграм

Откако објави дека таа и Кејни Вест во понеделникот добија ќерка која ја роди сурогат мајка, Ким Кардашијан тоа го прослави така што се соблече гола.

Том Пети починал од случајно предозирање со лекови

Денот кога почина, веројатно неговите болки биле неподносливи и тоа било причина да се предозира со лекови.

Ардерн: Ќе бидам и премиерка и мајка

Јас не сум прва жена што ќе се справува со повеќе должности, изјавила премиерката на Нов Зеланд

Доли Партон со два Гиниса

Со ова, Доли Партон им се придружува на уметници како Џорџ Џонс и Елвис Присли.

Путин за Богојавление се капеше во ледена вода (ВИДЕО)

На температура од околу шест степени Целзиусови под нулата, Путин скокна по крстот што беше фрлен во водите на Селигер.

НАЈЧИТАНИ