• 21 ноември 2017
  • Вести денес: 4
Плусинфо22:20 13 септември 2017 ● Прочитано 884

Бритни Спирс (35) се пофали со новите гради, кои ѝ се подарок од момчето Сем Асгар.

„Сем е фитнес-тренер и тој работеше со Бритни за таа да има топ-тело. Но, таа, сепак, се чувствуваше незадоволно во врска со големината на градите“, коментира изворот.

23-годишниот Сем Асгар сакал да ѝ ја врати самодовербата на поп-пејачката.

„Сем ја изненади со тоа што ѝ најде хирург за да ѝ ги зголеми градите, дури и ѝ закажа преглед во клиника во Лос Анџелес. Таа се подложи на операција пред неколку недели. Бритни е пресреќна од резултатот и смета дека градите ѝ се феноменални“, откри близок пријател на поп-пејачката.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.ОСТАНАТО ВО РУБРИКАТА

Елон Маск јавно плаче по бившата на Џони Деп

Генијалниот милијардер не се срамел да признае дека раскинувањето со Амбер Херд тешко му паднало. Се разделиле поради пренатрупаните распореди.

„Колдплеј“ заработи 532 милиони долари на турнеја

Турнејата на „Колдплеј“ започна во март 2016 година и ширум светот привлече речиси 5,4 милиони посетители на распродадените концерти.

Лилјана Петровиќ по десет години го посети гробот на Тоше Проески

Под фотографиите на Фејсбук, Петровиќ напишала: „Мојата неодамнешна посета на Крушево“.

Кристина Агилера не може да ги движи лицето и устата

Сенка на настапот фрли нејзиниот „испеглан“ тен и устата кои досега не ги имаше и кои со тешкотии ги движела.

Македонија ќе учествува на „Евровизија 2018“

Двете полуфинални вечери на натпреварот се закажани на 8 и 10 мај 2018 година во Лисабон, Португалија, а големото финале ќе се случи на 12 мај.

НАЈЧИТАНИ